Ayder Booking General Conditions and Terms

İşbu şartlar ve koşullar, zaman zaman değişikliğe uğramaları muhtemel olmakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak internet üzerinden, tüm mobil cihazlar aracılığıyla, e-posta veya telefonla sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. Herhangi bir platform aracılığıyla (mobil) internet sitemize veya uygulamalarımızdan herhangi birine internet sitemize girmek, sitemizde dolaşmak ve sitemizi kullanmak ve/veya bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları (gizlilik sözleşmesi dahil) okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.

Sayfaların içerik ve altyapısı ile bu sayfalarda ve bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan çevrimiçi tesis rezervasyon hizmeti Avusor Bilişim Hizmetleri mülkiyetinde olup internet sitemiz "ayderbooking.com" tarafından işletilmekte ve sağlanmaktadır ve aşağıda belirtilen koşul ve şartlar uyarınca sadece sizin kişisel, gayri ticari kullanımınıza tahsis edilmiştir.

Tanımlar

"ayderbooking.com", "bize", "biz" veya "bizim" TÜRKİYE CUMHURİYETİ kanunlarınca şirketleşmiş ve kayıtlı adresi Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvar Pendik/İstanbul/TÜRKİYE, olan ayderbooking.com Avusor Bilişim Hizmetleri şirketi anlamında kullanılmaktadır.

"Web sitesi", ayderbooking.com'un sahip olduğu, kontrol ettiği, sürdürdüğü ve/veya sunduğu, Hizmetin sağlandığı (mobil) internet sitesi ve uygulama anlamında kullanılmaktadır.

"Hizmet", Web sitesi üzerinde Tedarikçiler tarafından zaman zaman sunulan çeşitli ürün ve hizmetlerin online rezervasyon hizmeti (ödemelerin sağlanması dahil) anlamında kullanılmaktadır.

"Tedarikçi", Web sitesi üzerinde rezervasyon için zaman zaman sunulan konaklama sağlayıcısı (örn. otel, hotel, pansiyon, oda ve kahvaltı), ürün ve hizmet anlamında kullanılmaktadır.

Hizmetimizin Kapsamı

Web sitesi aracılığıyla biz (ayderbooking.com Avusor Bilişim Hizmetleri ve iştiraki olan (dağıtım) ortakları), Tedarikçiler ürün ve hizmetlerini rezervasyon için ilan edebilecekleri ve Web sitesi ziyaretçilerinin benzeri rezervasyonlar yapabileceği çevrimiçi bir ortam (diğer bir deyişle rezervasyon hizmeti) sağlamaktayız. ayderbooking.com aracılığıyla bir rezervasyon yapmak suretiyle, rezervasyonu yaptığınız veya (geçerli olduğunda) bir ürün veya hizmet satın aldığınız Tedarikçiyle doğrudan (kanunen bağlayıcı) bir sözleşme ilişkisine girmiş olacaksınız. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili Tedarikçiye/Tedarikçilere iletmek ve Tedarikçi adına size bir teyit e-postası göndermek suretiyle siz ve Tedarikçinin arasında münhasıran bir aracı ehliyetiyle hareket edeceğiz.

Hizmetlerimizi yerine getirirken tebliğ ettiğimiz bilgiler Tedarikçiler tarafından bize sağlanan malumatı esas almaktadır. Esasen Tedarikçilere bir harici ağa erişim imkanı tanınması neticesinde bütün fiyatları, kontenjanı ve Web sitemizde görüntülenen diğer bilgileri güncellemekten bizzat tesislerin sorumlu olması temin edilmektedir. Hizmetlerimizi yerine getirirken makul ölçülerde kabiliyet ve itina gösteriyor olmamıza rağmen, bütün bilgilerin hatasızlığını, eksiksizliğini ve doğruluğunu tahkik ve taahhüt edemediğimiz gibi (bariz kusurlar ve dizgi yanlışları dahil) herhangi bir hatadan; (Web sitemizde ki muhtemel (geçici ve/veya kısmi) arıza, onarım, iyileştirme veya bakım çalışmaları ya da diğerlerinden kaynaklanan) herhangi bir kesintiden; kusurlu, yanıltıcı veya gerçek dışı bilgilerden veya bilgilerin iletilmemesinden sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Bütün tedarikçiler Web sitemizde görüntülenen (tasviri) bilgilerin (fiyatlar ve kontenjan dahil) hatasızlığından, eksiksizliğinden ve doğruluğundan her daim sorumludur. Web sitemiz, sağlanan herhangi bir Tedarikçinin (veya olanaklarının, mekanın, ürünlerinin ya da hizmetlerinin) servis kalitesini, hizmet düzeyini veya puanını tavsiye ve tasdik etmediği gibi, bu şekilde de değerlendirilmemelidir.

Hizmetimiz sadece kişisel ve gayri ticari kullanıma açıktır. Bu nedenle Web sitemizde sunulan içeriğin veya bilginin, yazılımın, rezervasyonların, biletlerin, ürün ve hizmetlerin herhangi bir ticari veya rekabetçi faaliyet ya da amaçla tekrar satılması, derin bağlantıyla işaret edilmesi, kullanılması, kopyalanması, izlenmesi (örn. örümcek, kazıma) görüntülenmesi, indirilmesi veya çoğaltılması yasaktır.


Fiyatlar

Web sitemizde veya teyit amaçlı e-posta aksi belirtilmediği sürece, kalışınız boyunca oda başına fiyat olarak ifade edilmekte olup, KDV ve diğer bütün vergileri (söz konusu vergilerde yapılacak değişikliklere tabi olmak suretiyle) içerir halde görüntülenmektedir. Konaklama tesisi, rezervasyonun kullanılmaması veya iptal ücreti alınması durumunda yürürlükteki vergileri tahsil edebilir.

Zaman zaman Web sitemizde belirli bir konaklama, ürün veya hizmet için daha düşük fiyatlar verilmesi söz konusu olmaktadır; ancak Tedarikçiler tarafından verilen bu fiyatlar, örneğin iptal ve iade olmayan durumlarda, belirli kısıtlama ve koşullara tabi olabilir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce ilgili ürün, hizmet ve rezervasyon koşullarını ve bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.

Konaklamanız için Tedarikçinin Web sitemiz üzerinden belirlediği fiyatı ödemenizi istiyoruz. Belirgin hata ve yanlışlar (dizgi yanlışları dahil) bağlayıcı değildir.

Gizlilik

ayderbooking.com mahremiyetinize özen gösterir. Daha fazla bilgi için gizlilik politikalarımıza göz atınız.

Ücretsiz hizmet

Hizmetimiz tamamen ücretsizdir, çünkü diğer birçok aracının aksine hizmetimiz için siz otel rezervasyonu yaptığınızda ücret tahsil etmeyecek, fiyata (rezervasyon için) ilave ücretler eklemeyeceğiz.

Tedarikçiler, son kullanıcı Tedarikçinin hizmetini tükettikten veya konaklama biriminde kaldıktan (ve ödeme yaptıktan) sonra, ayderbooking.com'a komisyon (ürün fiyatı veya oda fiyatının) küçük bir yüzdesi kadarı) öder.

Kredi kartı

Uygun ve müsaitse belirli Tedarikçiler ödemeli rezervasyonların (tamamen veya kısmen - tesisin ödeme koşullarında belirtildiği üzere) rezervasyon sırasında güvenli online ödeme yoluyla doğrudan Tedarikçiye ödenmesi fırsatını sunar (bankanızın sunduğu ve desteklediği ölçüde). Bazı ürünler ve hizmetler için ayderbooking.com Tedarikçi adı ve menfaatine göre (diğer bir deyişle ödeme aracılık hizmeti) ilgili ürün veya hizmetin ödemesini (üçüncü taraf ödeme işlemcileri aracılığıyla) alır (ayderbooking.com hiçbir zaman kayıtlı satıcı olarak hareket etmez veya faaliyet göstermez). Ödeme, kredi/banka kartınızdan güvenle işleme alınır ve konaklama tesisinin banka hesabına üçüncü ödeme işlemcisi aracılığıyla yapılır. Tarafımızca Tedarikçi için/adına sağlanan ve Tedarikçiye aktarılan tüm ödemeler, ilgili ödenecek ve ödenmesi gereken (kısmi) ücretin nihai çözümde (bevrijdende betaling) ilgili ürün veya hizmete ait rezervasyon ücretinin (bir kısmının) sizin tarafınızdan ödenmesi anlamına gelecektir. Bu paranın iadesini talep edemezsiniz.

Belirli (iadesiz) fiyat ve özel fırsatlar söz konusu olduğunda, rezervasyon yaptıktan ve onaylandıktan sonra Tedarikçilerin ödemenin (mümkünse) banka transferiyle veya kredi kartıyla alınmasını talep edebileceklerini, dolayısıyla kredi kartınızdan ön provizyon veya (bazen iade seçeneği olmaksızın) tahsilat alınabileceğini dikkate alınız. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce seçtiğiniz ürün veya hizmetin (rezervasyon) bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz. Tedarikçi tarafından gerçekleştirilen herhangi bir (izinli, izinsiz (olduğu iddia edilen) veya hatalı) ödeme alma işlemi için ayderbooking.com’u sorumlu veya yükümlü tutmayacak, Tedarikçinin kredi kartınızdan aldığı geçerli ve izinli herhangi bir ödemenin iadesini talep etmeyecek ve üzerinde hak iddia etmeyeceksiniz.

Kredi kartı sahtekarlığı veya kredi kartınızın üçüncü şahıslar tarafından izinsiz kullanımı halinde çoğu banka ve kredi kartı şirketi riski üstlenmekte ve sahtekarlık veya suistimalden doğan zararı karşılamakta olmasına karşın, bu taahhüt zaman zaman bir muafiyete (genellikle 50 euro (veya yerel para biriminiz cinsinden eşdeğeri) seviyesinde) tabi olabilmektedir. Web sitemizde yaptığınız bir rezervasyondan kaynaklanan izinsiz işlemler yüzünden kredi kartı şirketinizin veya bankanızın bu miktarı sizden tahsil etmesi halinde size toplam 50 euro'ya (veya yerel para biriminiz cinsinden eşdeğeri) kadar ödeme tarafımızdan yapılacaktır. Zararınızı tazmin edebilmemiz için sahtekarlığı kredi kartı sağlayıcınıza (ilgili kurumun raporlama kural ve prosedürlerine uygun olarak) bildirdiğinizden emin olunuz ve bizimle derhal iletişime geçiniz (info@ayderbooking.com). E-postanızın konu satırına ‘kredi kartı sahtekarlığı’ ibaresini ekleyiniz ve tahsil edilen muafiyet tutarına dair kanıtınızı bize iletiniz (örneğin kredi kartı şirketinin koşulları). Bu tazminat, kredi kartı ile ayderbooking.com’un güvenli sunucusu üzerinden yapılan rezervasyonlarda ve güvenli sunucuyu kullanırken kredi kartınızın size ait olmayan bir hata yüzünden izinsiz kullanımı durumunda geçerli olur.

Ön ödeme, iptal, kullanılmayan rezervasyon ve ek bilgiler

Bir Tedarikçiden rezervasyon yapmak suretiyle, ilgili Tedarikçinin iptal ve rezervasyonu kullanmama durumlarında uygulanan koşullarına (Tedarikçinin Web sitemizde sunulan ek bilgileri ve Tedarikçinin ilgili tesis kuralları dahil) ve konaklama tedarikçisi tarafından sunulan hizmet ve/veya mallar dahil ziyaret veya konaklamanız süresince rezervasyonunuza uygulanabilecek, (temin ile ilgili) ilave koşul ve şartlara tabi olduğunuzu teslim ve tasdik edersiniz (konaklama tedarikçilerinin temin ile ilgili koşul ve şartları ilgili tedarikçilerden öğrenilebilir). Tedarikçilerin iptal ve rezervasyon kullanılmaması durumunda uyguladıkları genel koşullar, Web sitemizde ki Tedarikçi bilgi sayfalarında ve teyit için gönderilen e-posta iletisinde yer aldığı gibi rezervasyon işlemi sırasında da tekrar edilmektedir. Belirli fiyat ve özel fırsatların iptal veya değişikliğe elvermediğine dikkat ediniz. Kullanılmayan rezervasyon veya ücretli iptal olması durumunda Tedarikçi tarafından ilgili şehir/turist vergisi alınabilmektedir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce oda ayrıntılarını derinlemesine kontrol etmek suretiyle böyle koşullar olup olmadığını tespit ediniz. Ön ödeme veya (tamamen ya da kısmen) ön ödeme gerektiren bir rezervasyonun (önceden uyarı veya haber verilmeden) ilgili (kalan) miktar(lar)ının, Tedarikçi ve rezervasyona ait ilgili ödeme koşulu uyarınca belirtilen ilgili ödeme tarihinde tam olarak ödenememesi durumunda iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre değişiklik gösterebilir. Tedarikçi tarafından uygulanabilecek herhangi bir ek koşul (örn. yaş gereksinimi, güvenlik teminatı, grup koşulları için iptal edilmeme/ek gereksinimler, ilave yatak/ücretli kahvaltı, kabul edilen evcil hayvanlar/kartlar konusunda) için lütfen ek bilgileri (Web sitemizde ki oda tiplerinin altında veya her Tedarikçi sayfasının en altında) ve rezervasyon onayınızdaki önemli bilgileri dikkatlice okuyunuz. Geç ödeme, yanlış banka, kredi kartı veya para kart bilgileri, geçersiz kredi kartı/para kart veya yetersiz bakiye sizin tedbirinizdedir ve Tedarikçi kabul etmediği veya (ön) ödeme ve iptal koşullarına göre aksini kabul etmediği sürece herhangi (iadesiz) ön ödemeli miktar için bir geri ödeme talep edemeyeceksiniz.

Rezervasyonunuzu gözden geçirmek, değiştirmek veya iptal etmek için, teyit için gönderilen e-posta iletisinde açıklanan talimatları uygulamanız gerekmetedir. Tesisin iptal ve rezervasyon kullanmama koşulları, (ön) ödeme uyarınca iptaliniz için sizden cezai ücret tahsil edilebileceğini veya (ön) ödemesi yapılmış miktarlar için geri ödeme alamayabileceğinizi dikkate alın. Rezervasyonunuzu yapmadan önce tesisin iptal, (ön) ödeme ve rezervasyon kullanmama koşullarını dikkatle okumanızı ve ilgili rezervasyon uyarınca kalan ödemelerinizi zamanında yapmayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Check-in tarihinizde tesise geç varacaksanız veya check-in gününden sonraki gün tesise giriş yapacaksınız, rezervasyon veya odanızın iptal edilmemesi veya kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmaması adına (zamanında/uygun şekilde) Tedarikçiye durumunuzu bildirdiğinizden emin olun. Tesise geç varışınız veya Tedarikçi tarafından rezervasyonunuzun iptali ya da kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmasıyla ilgili olarak ayderbooking.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

(Diğer) İletişim şekilleri

Rezervasyonu tamamladığınız takdirde, sizi gideceğiniz yer hakkında bilgilendirmek, rezervasyonunuz ve gideceğiniz yer ile ilgili belirli bazı bilgi ve fırsatları (bizzat tercihle talep ettiğiniz ölçüde üçüncü tarafların sunduğu fırsatlar dahil) sizinle paylaşmak amacıyla tesise varışınızdan kısa süre önce göndermemizin söz konusu olabileceği e-postayı ve tesiste kalışınızdan hemen sonra göndereceğimiz, sizi konuk değerlendirmesi formumuzu doldurmaya davet eden e-postayı almayı kabul etmiş olursunuz. Sizinle iletişim kurma biçimlerimizle ilgili daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

ayderbooking.com, web sitemiz üzerinden veya web sitemiz aracılığıyla Tedarikçiyle gerçekleşen iletişimlerde hiçbir sorumluluk kabul etmez. Konaklama tesisine gönderilen hiçbir talep veya Tedarikçiyle yapılan hiçbir görüşme ya da herhangi bir görüşme veya talebin (herhangi bir biçimde) ulaştığının teyidi ile ilgili olarak hiçbir hak iddia edemezsiniz. ayderbooking.com herhangi bir talebin veya iletişimin Tedarikçi tarafından (usulen ve zamanında) alınacağı/okunacağı, uygulanacağı, işleme alınacağı veya kabul edileceği konularında garanti veremez.

Rezervasyonunuzun gerektiği biçimde tamamlanabilmesi ve güvence altına alınabilmesi için doğru bir e-posta adresi kullanmanız gerekmektedir. Yanlış olan veya yanlış yazılmış e-posta adreslerinden, doğru olmayan veya hatalı (mobil) telefon numaraları ya da kredi kartı numaralarından (doğrulamak sorumluluğumuz olmamakla birlikte) sorumlu veya mesul tutulamayız.

ayderbooking.com veya verdiği Hizmet ile ilgili olarak tüm talep ve şikayetlerin derhal gönderilmesi gerekmektedir. Her ne olursa olsun bu talep ve şikayetler ürün veya hizmetin planlandığı tarihte yerine getirilmesinden sonraki 30 gün içinde (ör. check-out tarihi) gönderilecektir. 30 günlük süre sonrasında gönderilen tüm talep ve şikayetler reddedilebilir ve talep sahibi tüm (zarar veya masraf) tazmin hakkını kaybeder.

Fiyat ve müsaitliğin sürekli olarak güncellenmesi ve düzenlenmesi dolayısıyla (gerektiğinde) argümanınızı destekleyebilmek için kesinlikle ekran görüntüsü almanızı tavsiye ederiz.

Sıralama ve değerlendirmeler

Web sitemizde Tedarikçilerin varsayılan sıralaması "Önerilen"dir (veya benzer bir ifadeyle) ("Varsayılan Sıralama"dır). Kolaylık için Tedarikçi sıralamasında farklı değerlendirme yolları da sunuyoruz. Varsayılan Sıralamanın tamamen otomatik bir sıralama sistemiyle (algoritma) gerçekleştiğini ve sadece Tedarikçinin ziyaretçilerimiz arasındaki popülerliği değil aynı zamanda müşteri hizmetleri geçmişi ve rezervasyonlara bağlı belirli veriler (rezervasyon sayısı, iptaller, dönüşüm oranı vb.) gibi birden fazla kritere dayalı olduğunu lütfen unutmayın. Tedarikçinin komisyon ödemelerini zamanında gerçekleştirmesi ve komisyon yüzdesi de algoritmaya dahildir yine de bunlar Varsayılan Sıralamayı etkileyen birçok faktörden ikisidir (fakat kesinlikle en başta gelen faktörler değildir).

Otel harici tesisler (ör. oda ve kahvaltı tesisleri) için kullanılan yıldızlar, otel türündeki tesislerin yıldız sayısı sistemiyle uyuşmayabilir.

Tamamladığınız konuk değerlendirmesi yalnızca Tedarikçinin hizmet (düzeyi) ve kalitesi hakkındaki görüşünüzü (muhtemel) müşterilerle paylaşmak amacıyla Web sitemizde ilgili Tedarikçinin bilgi sayfasına yüklenebilir ve ayderbooking.com tarafından ve takdirinde (tamamen veya kısmen), Web sitemizde veya ayderbooking.com ve iş ortaklarının sahip olduğu, sunduğu, kullandığı veya kontrol ettiği sosyal medya platformları, bültenler, özel promosyonlar, uygulamalar, başka kanallar veya internet sitesinde kullanılıp, yerleştirilebilmektedir (örn. hizmetimize yönelik pazarlama, promosyon veya iyileştirme amaçlarıyla). Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değerlendirmeleri tanzim etme, reddetme veya silme hakkımızı muhafaza ederiz. Konuk değerlendirmesi formu bir anket olarak kabul edilmelidir ve (başkaca ticari) fırsatlar, davetler ya da teşvikler içermemektedir.

Feragatname

İşbu koşul ve şartlar beyanında işaret edilen sınırlamalara tabi olmak suretiyle, ve yasaların izin verdiği ölçüde, münhasıran hizmetlerimizle ilgili mükellefiyetlerimizi tam anlamıyla yerine getiremememiz neticesinde tarafınızın karşılaştığı, karşıladığı veya maruz kaldığı doğrudan zararlardan, teyit için gönderilen e-posta iletisinde işaret edildiği üzere (ister bir, ister bağlantılı bir dizi olay olsun) rezervasyon toplam tutarınıza eşit bir toplam tutarın tazmininden sorumlu olacağız.

Ancak ne biz ne de siteyi ve içeriğini yaratmak, desteklemek, lanse etmek veya başka bir şekilde kullanıma sunmakla iştigal eden sorumlularımız, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, temsilcilerimiz, bağlı kuruluşlarımız, iştirakimiz olan şirketler, dağıtıcılarımız, iştirak (dağıtım) ortaklarımız, lisans sahiplerimiz, aracılarımızdan herhangi biri veya diğerleri yasaların izin verdiği ölçüde; a) herhangi bir cezai, özel, vasıtalı veya dolaylı kayıp veya zararlar, herhangi bir üretim kaybı, kar kaybı, sözleşme kaybı, iyi niyet ve itibar kaybı veya bunlara ziyan gelmesi, tazminat hakkının kaybı b) Web sitemizde sunulan (tasviri) Tedarikçi bilgileriyle (fiyatlar, kontenjan ve derecelendirme dahil) ilgili herhangi bir hata c) Tedarikçinin veya ortaklarının yerine getirdiği hizmetler ve sunduğu mallar d) Web sitemizin kullanımı, kullanılamaması veya gecikmesi neticesinde, bundan kaynaklanan veya bulunla ilgili olarak tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı (doğrudan, vasıtalı veya dolaylı, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetler, veya e) her türlü (kısmi) iptal, çifte rezervasyon, grev, mücbir sebep ya da ihtiyarımızda olmayan herhangi başka bir olay dahil olmak üzere, Tedarikçiye veya herhangi bir ortağına ait veya (tamamen veya kısmen) ürün ve hizmetleri Web sitemiz üzerinden veya yoluyla sunulan, pazarlanan Tedarikçiye veya ortaklarına (çalışanlarına, yöneticilerine, görevlilerine, aracılarına, temsilcilerine veya iştiraki şirketlere) atfedilebilecek (kanuni) fiiller, hatalar, ihlaller, (ağır) ihmaller, kasti suistimal, kusurlar, adem-i ifa, yanlış beyanlar, haksız muamele veya kusursuz sorumluluğa bağlı her türlü (kişisel) yaralanma, ölüm, mülki zarar, veya tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı diğer (doğrudan, vasıtalı, özel, dolaylı, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetlerden mesul tutulamayız.

Tedarikçi oda, ürün veya hizmet için ödemeyi sizden alacaksa (veya aldıysa) veya (oda/rezervasyon) fiyatının ödemesini bizim yaptığımız durumlarda Tedarikçinin her koşulda geçerli vergi makamı tarafından (oda/rezervasyon) fiyatının toplamına uygulanan vergilerin toplanması, tutulması, havalesi ve ödemesinden sorumlu olduğunu kabul edersiniz. ayderbooking.com geçerli vergi makamı tarafından (oda/rezervasyon) fiyatının toplamına uygulanan vergilerin toplanması, tutulması, havalesi ve ödemesinden sorumlu veya yükümlü değildir. ayderbooking.com Web sitesi üzerinden sunulan hiçbir ürün veya hizmet için kayıtlı satıcı olarak hareket etmez.

Sistemimize fotoğraflar/görseller ekleyerek (örneğin bir değerlendirmeyle birlikte) bu fotoğrafların/görselllerin telif hakkına sahip olduğunuzu onaylıyor, temin ve kabul ediyorsunuz ve ayderbooking.com'un yüklenen fotoğrafları/görselleri (mobil) web sitesinde, uygulamalarında ve (çevrim içi/çevrim dışı) tanıtım malzemelerinde ve yayınlarında ayderbooking.com'un kendi takdirine bağlı olarak kullanmasını kabul ediyorsunuz. ayderbooking.com'a ayderbooking.com'un kendi takdirine bağlı olarak fotoğrafları/görselleri kullanma, kopyalama, sergileme, kopyasını yaptırma, dağıtma, altruhsat verme, paylaşma ve sunması için tam yetki vermeyen, dünya çapında, feshedilemez, koşulsuz, daimi hak ve ruhsat veriyorsunuz. Bu fotoğraf/görselleri yükleyerek bunları yükleyen kişi üçüncü şahıslar tarafından (tesis sahipleri de dahil ama sınırlı olmamak üzere) ayderbooking.com'un bu fotoğrafları/görselleri yayınlaması veya kullanması sonucu yapılacak her türlü hukuki şikayetten sorumlu olduğunu kabul eder. ayderbooking.com yüklenen fotoğrafları/görselleri sahiplenmez ve tasdik etmez. Tüm fotoğrafların/görsellerin gerçekliği, geçerliliği ve kullanım hakkı fotoğrafı yükleyen kişi tarafından üstlenilir ve ayderbooking.com'un sorumluluğunda değildir. ayderbooking.com yayınlanan fotoğraflara ait tüm sorumluluk ve yükümlülüklerden feragat eder. Fotoğrafları yükleyen kişi fotoğrafların/görsellerin virüs, Truva atı veya bozulmuş dosyalar içermediğini ve herhangi bir pornografik, yasadışı, ahlaka aykırı, hakaret içeren, sakıncalı veya uygunsuz malzeme içermediğini ve hiçbir üçüncü şahsın (fikri mülkiyet hakkı, telif hakkı veya gizlilik) hakkını çiğnemediğini garanti ed

SECURE ONLINE SHOPPING
CUSTOMER HAPPINESS
THE BEST PRICE