Ayder Yaylası Kaplıcaları(AR)

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan ve doğası ile ziyaret eden herkesi büyüsü altına alan Ayder yaylası, sadece doğası ile ziyaretçileri çekmiyor. Aynı zamanda şifa dağıtan kaplıcası da ilgi görmektedir.

Ayder kaplıcası, sodyum, kalsiyum, magnezyum, demir-alüminyum, sülfat, klorür ve çok daha fazla minerali ile pek çok rahatsızlığın tedavisinde fayda sağlamaktadır.
Çamlıhemşin ilçe merkezine sadece 18 km uzaklıkta yer alan tesis, bölgeye gelen her ziyaretçinin kısa süreli de olsa uğraması gereken bir rotadır. Burada gerçek anlamda dinlendiğinizi hissedebilir, seyahatinizi de keyifli hale getirebilirsiniz.

Ortalama 50 derece su sıcaklığına sahip olan Ayder kaplıcası, romatizma ve kireçlenme başta olmak üzere, çeşitli şikâyetlerde etki gösteriyor. Suyun ortalama 260 metreden çıkarak yüzeye ulaşıyor olması ise adeta niteliğinin bir kanıtı. Romatizma ve kireçlenme dışında etki gösterdiği rahatsızlıklardan bahsedecek olursak, idrar yolları ve üreme organı rahatsızlıklarını da sayabiliriz.

Egzama, sedef ve sindirim hastalıkları da bu listeye dâhil edilebilir. Kısacası Ayder Kaplıcası size Karadeniz turunda şifa dağıtıyor ve dinlenmiş olarak geri dönmeniz için mükemmel bir ortam hazırlıyor. Ayder yaylasının doğa güzellikleri ile kendinizi kaybedip, nefis yemekleri ile harika zaman geçirdikten sonra Ayder kaplıcası ile şifa bulmanız demek, Karadeniz turunda yaşama kısa bir mola vermeniz demektir.

Bugün her birimizin yoğun bir tempo ile günlerini geçirdiği düşünülecek olursa, bu tip bir molaya hepimizin ihtiyacı var. Tek yapmanız gereken ise ilk fırsatta kendinizi bu bölgeye atmak.

Ayder yaylasında konaklama sizi kesinlikle korkutmasın. Dünyanın en ilgi gören bölgelerinden biri haline gelen Ayder yaylası, birbirinden kaliteli otelleri ile sizi bekliyor. Ayrıca kaplıca otelleri de bu bölgede konaklamak isteyenler için cazip birer seçenek olacaktır.

Ayder otellerinde bulacağınız konforu kaplıca otelleri içerisinde de bulabileceksiniz. Üstelik şifa bulma niyeti ile kaplıcaya geldiyseniz, bu bölgede konaklama sizin için daha cazip olabilir. Ev konforunu hissetmek ise şüphesiz ki çok önemlidir.
Ayder kaplıcası ve kaplıca otelleri, kendinize değer vermeniz ve yaşamın telaşına da ara vermeniz için sizi çağırıyor!

التسوق عبر الإنترنت
العملاء السعادة
أفضل سعر